Wyjazd reprezentacji na Finał Centralny XVII Ogólnopolskich Igrzysk LZS

W dniach 28-30.08.2014r. w Słubicach odbył się Finał Centralny XVII Ogólnopolskich Igrzysk LZS. W imprezie udział wzięło ponad 800 osób z 16 województw. W klasyfikacji generalnej województwo wielkopolskie zajęło III miejsce.
    Na klasyfikację punktową bloku rekreacyjnego składały się punkty zdobyte w 9 konkurencjach kobiet i mężczyzn (piłka siatkowa, piłka nożna, koszykówka, piłka siatkowa plażowa, przeciąganie liny, sztafeta sprawnościowa, czwórbój władz, wyciskanie odważnika i rzut do kosza). W klasyfikacji końcowej I miejsce zdobyło woj. lubelskie, II miejsce woj. opolskie, III miejsce woj. wielkopolskie. W bloku rekreacyjnym zawodnicy zdobyli 4 medale w tym 1 złoty- wyciskanie odważnika + 85 kg, 2 srebrne- piłka siatkowa plażowa kobiet i mężczyzn, oraz 1 brązowy- wyciskanie odważnika – 85 kg .
    Do klasyfikacji punktowej w bloku turystycznym zaliczane były punkty z 6 konkurencji (marsz na orientację, nordic walking, rowerowy tor przeszkód, wędkarstwo, rowerowy slalom i sztafeta mini golfa) województwo wielkopolskie zajęło 6 miejsce. W bloku turystycznym zawodnicy zdobyli 1 srebrny medal w sztafecie mini golfa.
    W bloku integracyjnym startowali reprezentanci 5 województw. Zawodnicy zmagali się ze sobą w konkurencjach lekkoatletycznych, rekreacyjnych oraz w tenisie stołowym. Reprezentanci woj. wielkopolskiego zajęli 4 miejsce oraz zdobyli 4 medale w tym 1 złoty, 2 srebrne oraz 1 brązowy.

Zapraszamy do zakładki WYNIKI, gdzie znajduję się szczegółowy komunikat końcowy z imprezy.

DEKLARACJĘ DO URZĘDU SKARBOWEGO NALEŻY ZŁOŻYĆ DO 30 KWIETNIA 2024!