Mistrzostwa Polski w Kolarstwie KZ LZS Koźminek 3-4.09.2022

W miniony weekend (3-4.09.2022) odbyły się Mistrzostwa Polski KZ LZS w Koźminku. Uczestnicy, w tym reprezentanci województwa wielkopolskiego mierzyli się w jeździe indywidualnej na czas i wyścigu ze startu wspólnego w kategoriach junior młodszy i młodzik.


  • Jazda indywidualna na czas (junior młodszy)

1 BRONAKOWSKI Adam WMKS OLSZTYN 0:14:59,83
2 SZWED Miłosz PTC PABIANICE / DSV 0:15:10,31
3 LEWANDOWSKI Dawid LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 0:15:12,29
4 KIEREJEWSKI Igor KLTC KONIN 0:15:14,35
5 JACKOWIAK Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń 0:15:17,00
6 MIENTKI Kacper UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń 0:15:23,75
7 ILSKI Szymon UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK 0:15:28,50
8 GOLONKO Ignacy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń 0:15:32,56
9 WŁODARSKI Marcin UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK 0:15:35,32
10 BIŁYK Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 0:15:44,25

  • Wyścig ze startu wspólnego (junior młodszy)

1 WŁODARSKI Marcin UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK 2:02:35
2 CHUDY Kacper PTC PABIANICE / DSV 2:02:46
3 BIŁYK Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 2:02:46
4 LEWANDOWSKI Dawid LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 2:02:46
5 LISTWOŃ Mikołaj KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ 2:02:46
6 ILSKI Szymon UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK 2:02:46
7 MIELEWSKI Jakub ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE 2:02:46
8 KWIATEK Kacper KTK KALISZ 2:05:07
9 MIENTKI Kacper UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń 2:05:07
10 TERLECKI Szymon KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 2:05:07

  • Jazda indywidualna na czas (młodzik)

1 MITORAJ Igor WMKS OLSZTYN 0:07:26,65
2 BAJDOR Jan PTC PABIANICE / DSV . 0:07:31,62
3 BŁASZAK Mateusz UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK 0:07:35,13
4 JUSZCZAK Igor UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK 0:07:36,52
5 ZELCER Bartosz ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR 0:07:40,59
6 FRANKOWIAK Dawid MLUKS VICTORIA JAROCIN 0:07:41,38
7 JĘDRYCZKA Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ 0:07:45,54
8 MARTUSEWICZ Piotr WMKS OLSZTYN 0:07:48,87
9 OLECH Seweryn ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "ORION" Gmina Grudziądz 0:07:57,26
10 MAROSZEK Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 0:07:58,46

  • Wyścig ze startu wspólnego (młodzik)

1 ŚLEDZIŃSKI Jakub UKS COPERNICUS TORUŃ CCC 1:01:06
2 JUSZCZAK Igor UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK 1:01:06
3 JABŁOŃSKI Mateusz UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK / Szkółka Kolarska w Ogrodniczkach 1:01:06
4 BŁASZAK Mateusz UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK 1:01:06
5 BAJDOR Jan PTC PABIANICE / DSV 1:01:06
6 STEFAŃSKI Maciej ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR 1:01:06
7 WOŁOWIEC Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 1:01:06
8 FRIEDRICH Michał WMKS OLSZTYN 1:01:06
9 ŁYDZIŃSKI Miłosz UKS COPERNICUS TORUŃ CCC 1:01:06
10 MARTUSEWICZ Piotr WMKS OLSZTYN 1:01:06


Zwycięzcom gratulujemy!

Szczególy klasyfikacji oraz regulamin w załącznikach poniżej.

 

 

DEKLARACJĘ DO URZĘDU SKARBOWEGO NALEŻY ZŁOŻYĆ DO 30 KWIETNIA 2022!