PODSUMOWANIE: 25. Jubileuszowe Ogólnopolskie Igrzyska LZS
W dniach 25-27.08 odbyły się XXV Jubileuszowe Ogólnopolskie Igrzyska w Słubicach. Do Słubic przyjechało około 1 500 sportowców z całego kraju by rywalizować w 3 blokach Igrzysk; sportowym, rekreacyjnym i integracyjnym.
Wielkopolska reprezentacja zdobyła kilkanaście medali, za co serdecznie gratulujemy!
Poniżej klasyfikacje generalne i medalowe:
- LEKKA ATLETYKA
1 ŚLĄSKIE 145.0
2 WIELKOPOLSKIE 137.0 (5Z, 2S, 3B)
3 ŁÓDZKIE 132.0
4 WARMIŃSKO-MAZURSKIE 130.0
5 POMORSKIE 119.0
6 LUBUSKIE 113.0
7 PODLASKIE 70.0
8 LUBELSKIE 64.0
9 KUJAWSKO-POMORSKIE 64.0
10 ZACHODNIOPOMORSKIE 49.0
11 DOLNOŚLĄSKIE 41.0
12 MAZOWIECKIE 40.0
13 MAŁOPOLSKIE 17.0
14 OPOLSKIE 16.0
- PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
1 ŁÓDZKIE 211
2 ZACHODNIOPOMORSKIE 126
3 MAZOWIECKIE 119
4 LUBELSKIE 78
5 WIELKOPOLSKIE 75
6 KUJAWSKO-POMORSKIE 58
7 DOLNOŚLĄSKIE 50
8 WARMIŃSKO-MAZURSKIE 26
9 ŚLĄSKIE 16
10 PODKARPACKIE 15
11 MAŁOPOLSKIE 12
12 OPOLSKIE 10
13 POMORSKIE 7
- SIATKÓWKA PLAŻOWA
M | województwo | K | M | RAZEM |
1-2 | OPOLSKIE | 25,0 | 40,0 | 65,0 |
1-2 | WIELKOPOLSKIE (1Z) | 40,0 | 25,0 | 65,0 |
3 | ŁÓDZKIE | 25,0 | 35,0 | 60,0 |
4 | ŚLĄSKIE | 35,0 | 21,0 | 56,0 |
5 | WARMIŃSKO-MAZURSKIE | 30,0 | 25,0 | 55,0 |
7-8 | DOLNOŚLĄSKIE | 16,0 | 21,0 | 37,0 |
7-8 | ZACHODNIOPOMORSKIE | 21,0 | 16,0 | 37,0 |
9-10 | LUBELSKIE | 16,0 | 16,0 | 32,0 |
9-10 | POMORSKIE | 16,0 | 16,0 | 32,0 |
11 | MAZOWIECKIE | 0,0 | 30,0 | 30,0 |
12-13 | MAŁOPOLSKIE | 28,0 | 0,0 | 28,0 |
12-13 | PODLASKIE | 0,0 | 28,0 | 28,0 |
14 | LUBUSKIE | 21,0 | 0,0 | 21,0 |
- ZAPASY
1 DOLNOŚLĄSKIE
2 ŁÓDZKIE
3 LUBELSKIE
4 WIELKOPOLSKIE (5Z, 5S, 4B) (123,5 PKT)
5 ŚWIĘTOKRZYSKIE
6 ZACHODNIOPOMORSKIE
7 PODLASKIE
8 POMORSKIE
9 MAZOWIECKIE
10 OPOLSKIE
11 ŚLĄSKIE
12 LUBUSKIE
13 PODKARPACKIE
14 KUJAWSKO-POMORSKIE
15 WARMIŃSKO-MAZURSKIE
16 MAŁOPOLSKIE
- BLOK REKREACYJNY
1 LUBELSKIE
2 ZACHODNIOPOMORSKIE
3 ŁÓDZKIE
4 DOLNOŚLĄSKIE
5 WIELKOPOLSKIE (2Z, 2B) (181,0 PKT)
6 POMORSKIE
7 MAZOWIECKIE
8 LUBUSKIE
9 ŚWIĘTOKRZYSKIE
10 ŚLĄSKIE
11 PODLASKIE
12 KUJAWSKO-POMORSKIE
13 MAŁOPOLSKIE
14 OPOLSKIE
15 PODKARPACKIE
16 WARMIŃSKO-MAZURSKIE
- BLOK INTEGRACYJNY
1 LUBUSKIE
2 ŚLĄSKIE
3 WIELKOPOLSKIE (2Z, 5S, 2B)
4 ŁÓDZKIE
5 OPOLSKIE
Na Youtube można obejrzeć nagraną transmisję z rozpoczęcia Igrzysk (LINK).
Następne Igrzyska już za rok!